• Dzisiejszą niedzielą kończymy w liturgii czas Bożego Narodzenia. Jednak tradycyjnie do 2 lutego śpiewać będziemy kolędy i pozostawimy bożonarodzeniowy wystrój w kościele.
  • Jak w każdą drugą niedzielę miesiąca, dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na inwestycyjne cele naszej parafii. Za życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.
  • W środę przypada dzień fatimski. Zapraszamy na Mszę świętą i nabożeństwo różańcowe o godz. 18.00.
  • W tym roku, ze względu na pandemię, zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii na Mszę świętą wieczorną o godz. 18.00 i w ich intencji ją odprawiamy. Przypominamy, aby na tę Mszę świętą przynieść wodę, która zostanie poświęcona; po powrocie do domu należy nią poświęcić mieszkanie, odmawiając modlitwę, której tekst otrzymamy w kościele. Na tej Mszy świętej jest również możliwość złożenia ofiary kolędowej. Osoby, które chciałyby odnotować ofiarę w kartotece parafialnej, są proszone o umieszczenie jej w kopercie z podaniem adresu. Dzisiaj zapraszamy mieszkańców ul. Białowieskiej 32-54; w poniedziałek ul. Białowieskiej 68-82; we wtorek ul. Jeleniej 4-32; w środę ul. Jeleniej 34-56 i ul. Żubrzej; w czwartek ul. Niedźwiedziej 4-44 (parzyste) i 3-17 (nieparzyste); w piątek ul. Niedźwiedziej 21-61; Rysiej; PKP i Portu Popowice (nowe bloki).
  • Odeszli do wieczności: śp. Zenon Szymczak, Kazimierz Pławiak, Urszula Szczepańska i Jadwiga Zierkiewicz. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.