• Dzisiaj 27. rocznica poświęcenia naszego kościoła. Bóg zapłać ks. Szymonowi Kocembie za wygłoszone słowo Boże. Po Mszy świętej ks. Szymon udzieli błogosławieństwa prymicyjnego. Również serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane w dniu dzisiejszym na inwestycyjne cele naszej parafii.
  • Chrześcijańska Szkoła Tańca zaprasza dzisiaj do sali św. Eugeniusza po Mszy świętej o godz. 13.00 na otwarte lekcje tańców użytkowych.
  • Ruch Odrodzenia Parafii zaprasza na Mszę świętą we wtorek 12 października o godz. 19.15.
  • W środę przypada dzień fatimski. Msza święta i nabożeństwo o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  • Zespół organizatorów „Spotkań z Kulturą Ojczystą” zaprasza na wspólne przeżywanie piętnastolecia działalności w naszej parafii i na terenie Wrocławia. W programie obchodów w sobotę 16 października: Msza święta w intencji twórców i uczestników spotkań o godz. 18.00 w dużym kościele, spotkanie przy kawie w sali św. Eugeniusza o godz. 19.00.
  • W przyszłą niedzielę, 18 października, w naszej parafii będziemy obchodzić Dzień Papieski. W tym dniu po Mszy świętej o godz 13.00 zapraszamy na koncert poświęcony św. Janowi Pawłowi II w kościele św. Jerzego.
  • Fundacja Lege Artis zaprasza do punktu porad prawnych mieszczącego się przy naszym biurze parafialnym w każdy piątek od godz. 15.00 do 18.00.
  • Odeszli do wieczności: śp. Maria Olejnik, Edward Bondarczuk, Lucyna Nojszewska, Wanda Kegel, Aniela Moroz i Kazimiera Dziekan. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.