W dniach 26-30 czerwca 2023 organizujemy „Wakacje z Oblatami”.

Będzie to tydzień wypełniony atrakcjami dla dzieci i młodzieży.

26.06 Poniedziałek

W poniedziałek wybierzemy się do zamku Książ jednego z największych zamków w Polsce oraz odwiedzimy palmiarnię. Następnie pojedziemy na przełęcz Tąpadła, gdzie będą zorganizowane gry i zabawy oraz ognisko z kiełbaskami.

27-28.06 Wtorek-Środa

Kolejnego dnia wybierzemy się na 2 dniową wycieczkę zwiedzanie rozpoczniemy od… Kopalni Soli w Wieliczce – trasa turystyczna: na naszej trasie będzie kaplica św. Kingi, Muzeum Żup Krakowskich; dowiemy się, kim była św. Kinga i dlaczego akurat w tym miejscu postanowiono szukać soli…;

Następnie pojedziemy na miejsce noclegowe warunki turystyczne a tam gry i zabawy integracyjne przy ognisku

Po dobrym śniadaniu udajemy się do Energylandii to największy Park Rozrywki w Polsce. Ponad 120 atrakcji w jednym miejscu. 6 stref tematycznych: Bajkolandia dla najmłodszych, Familijna dedykowana całym rodzinom, Ekstremalna z Mega Coasterem Hyperion i Speed Water Coasterem, Smoczy Gród z najwyższym na świecie Wooden Coaster Zadra oraz Aqualantis z Abyssusem roller coasterem typu Double Launch Coaster.

29.06 Czwartek

Po całym dniu atrakcji udajemy się w drodze powrotnej do Wrocławia.  Gdy wypoczniemy każdy w swoim domu w Czwartek udamy się pociągiem do Kłodzka aby tam zwiedzić Twierdzę oraz trochę pospacerować po mieście zobaczyć miniaturkę mostu Karola z Pragi. Po zwiedzeniu Kłodzka wieczorem wrócimy pociągiem do Wrocławia.

30.06 Piątek

Po tygodniu pełnym atrakcji w piątek będzie dniem spokojnym. Tego dnia pójdziemy do kina oraz podsumujemy tydzień zawiązywania relacji.

Cena 1000 zł

Więcej szczegółów i zapisy u o. Tomasza Szury OMI
Zapisy o. Błażej OMI – 507 540 424