• Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu, połączoną z modlitwą różańcową od godz. 17.00.
  • W środę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Trzech Króli. Msze święte według porządku niedzielnego, bez Mszy świętej o godz. 21.00. Kolekta będzie przeznaczona na misje.
  • W tym roku, ze względu na pandemię, zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii na Mszę świętą wieczorną o godz. 18.00 i w ich intencji odprawiamy Eucharystię. Przypominamy, aby na tę Mszę świętą przynieść wodę, która zostanie poświęcona; po powrocie do domów należy nią poświęcić mieszkanie, odmawiając modlitwę, której tekst otrzymamy w kościele. Na tej Mszy świętej jest również możliwość złożenia ofiary kolędowej. Osoby, które chciałyby odnotować ofiarę w kartotece parafialnej, są proszone o umieszczenie jej w kopercie z podaniem adresu. Dzisiaj zapraszamy mieszkańców ulic: Stobrawskiej, Kłodnickiej, Małopanewskiej (w tym nowe bloki), Przedmiejskiej i Legnickiej 45; w poniedziałek Legnickiej 49-132; we wtorek Legnickiej 134-162, Wejherowskiej 3-33 i Lutra; w środę Wejherowskiej 35-77; w czwartek Bobrzej 2-30; w piątek Bobrzej 32-44 i Białowieskiej 4-30 i 20a-30a (parzyste); w sobotę Białowieskiej 3-43 (nieparzyste); w niedzielę Białowieskiej 32-54. Plan kolędy podany jest w gablotkach.
  • Odeszła do wieczności śp. Zofia Sztrajt. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie.