• Gorące podziękowanie składamy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania świąt: ojcom i klerykom, służbie liturgicznej, organizacjom parafialnym, organiście, pracownikom kościoła za przygotowanie świątyni i dekoracji; tym, którzy złożyli ofiary na kwiaty do Bożego Grobu oraz wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania uroczystości wielkanocnych. Bóg zapłać!
  • Dzisiaj Msze święte dodatkowe o godz. 16.00 i 17.00. Nowenna przed świętem Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Serdecznie zapraszamy. Również Msze święte dodatkowe o godz. 16.00 i 17.00 będą odprawione w przyszłą niedzielę.
  • Jutro drugi dzień świąt wielkanocnych. Porządek Mszy świętych jak w niedzielę, jednak bez Mszy świętej o godz. 21.00. Ofiary składane w tym dniu przeznaczone będą na Papieski Wydział Teologiczny.
  • Przyszła niedziela jest obchodzona w Kościele jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Jest to również dzień rozpoczęcia Tygodnia Miłosierdzia. W związku z tym, Parafialny Zespół Caritas będzie zbierał do puszek ofiary na działalność Caritas Diecezjalnej i Parafialnej.
  • Drogim Parafianom i wszystkim Gościom, w imieniu wspólnoty Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, życzymy radosnej i bogatej w przeżycia duchowe Wielkanocy. Naszymi życzeniami obejmujemy również chorych i tych, którzy pozostają w domu. Z wszystkimi dzielimy się radosną nowiną, że Chrystus prawdziwie zmartwychwstał.
  • Odeszli do wieczności: śp. Tomasz Nasiłowski, Kazimierz Brädstatter oraz Adam i Wanda Hrehorowiczowie. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.