• Zapraszamy na nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 17.30 i w dni powszednie po Mszy świętej wieczornej.
  • W poniedziałek przypada święto NMP Matki Kościoła.
  • Msza święta w intencji Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego we wtorek 25 maja o godz. 18.00.
  • W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 10.00, 11.30, 13.00 oraz 14.30 dla dzieci ze wspólnoty rodzin „Umiłowany i umiłowana” uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy o zaplanowanie udziału w Mszach świętych o godz. 7.00, 8.30, 18.00 i 21.00.
  • Wczoraj, w sobotę 22 maja, w archikatedrze wrocławskiej przyjął święcenia kapłańskie ks. Szymon Kocemba, pochodzący z naszej parafii, a obecnie mieszkający w parafii w Lutyni. Wdzięczni Bogu za jego powołanie, które również dojrzewało w naszej wspólnocie parafialnej, pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.
  • Również wczoraj ks. biskup Andrzej Siemieniewski udzielił sakramentu bierzmowania czterdziestu sześciu osobom z naszej parafii.
  • Odeszli do wieczności: śp. Marian Wojciul, Małgorzata Korbacz i Barbara Leśniak-Pawlikowska. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie.