Kato-party

Kolejna edycja największej katolickiej imprezy rozrywkowej we Wrocławiu, przeznaczonej dla studentów i młodych osób pracujących. Tym razem na pożegnanie lata.

Przed nami kolejna edycja Kato-Party – imprezy przeznaczonej dla studentów i młodych osób pracujących. Odbędzie się 23 września w Sali św. Eugeniusza przy ul. Ojców Oblatów 1.

O godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. do kościoła na Eucharystię z liturgią niedzielną. Msza będzie odprawiona w intencji uczestników zabawy. Po Mszy św. rozpocznie się impreza taneczna, która potrwa od godz. 19 do 3 nad ranem.

– Panuje tu atmosfera wzajemnego szacunku i sympatii. Ludzie są otwarci, przyjaźnie do siebie nastawieni i kontaktowi. Przychodzą zarówno pary, małżeństwa, jak i single. Niektórzy poznali się na poprzednich edycjach i teraz już uczestniczą razem. Wzrastająca liczba chętnych pokazuje potrzebę organizowania takich zabaw. O najlepszą muzykę zatroszczy się DJ K3, o zabawę oraz integrację – wodzirej Arek. Spodziewajcie się wyjątkowego wieczoru, pełnego niespodzianek i niezapomnianych przeżyć! Do zobaczenia na parkiecie – zaprasza Kamil Urbański, organizator.

W maju uczestniczyło w wydarzeniu blisko 300 osób. Nie tylko wrocławianie, ale mieszkańcy innych miast, a także spoza Dolnego Śląska.

Jeżeli chcesz się zapisać LINK

Narodzenie Najświętszej Maryi Panny
Nabożeństwo Fatimskie odprawiane każdego 13 dnia miesiąca.
Szkoła pisania ikon